Zamówienia grupowe

Pizza, sushi, obiady domowe, sałatki, dania wegetariańskie, kuchnia indyjska, chińska ...

Co to jest grupa?

Aby zamawiać grupowo, najpierw trzeba założyć grupę. Grupa to jest grono osób, które chcą wspólnie zamawiać posiłki. Posiada ona jeden określony adres dostawy, dlatego najwygodniej zakładać grupy w ramach danej firmy / biura.

Dlaczego warto zamawiać w grupie?

Zostań opiekunem zamówienia – możesz dostać lunch za 1 zł

Jak zamawiać w grupie?

Jedna osoba wybiera restaurację i określa czas dostawy, czyli otwiera zamówienie. Osoba ta zostaje opiekunem zamówienia. Pozostałe osoby w grupie otrzymują powiadomienie e-mail o otwartym zamówieniu.Otwarcie zamówienia przez opiekuna
Każdy w grupie wybiera dania dla siebie na swoim komputerze
O określonej godzinie Multilunch wysyła zamówienie do restauracji
Multilunch wylicza kto, ile powinien zapłacić. Opiekun zbiera pieniądze.
Restauracja dostarcza obiady

Jest to tzw. zamówienie zrzutkowe – opiekun codziennie zbiera od zamawiających pieniądze. Możecie tego uniknąć przez użycie wspólnej kasy, opisanej poniżej.

Wspólna kasa

dowiedz się więcej...

Wspólna kasa pozwala na szybkie rozliczanie codziennych posiłków. Nie musicie za każdym razem zbierać pieniędzy - opiekun zamówienia (osoba, która wybrała restaurację) płaci za dostawę ze wspólnej kasy i potwierdza w serwisie sumę wydanych pieniędzy, a Multilunch uaktualnia stan konta każdego członka grupy.

Wybierzcie jedną osobę, która będzie kasjerem i będzie odpowiedzialna za wspólną kasę. Ustalcie miejsce, w którym będziecie trzymali wspólną kasę - może to być sejf w księgowości lub zamykana na klucz szuflada biurka. Okresowo, raz w miesiącu każdy wpłaca do kasy kwotę na pokrycie indywidualnych zamówień. Każdy użytkownik w systemie widzi stan swojego konta, a także zestawienie wpłat i wydatków.